Jest to niezaprzeczalny fakt, że dzisiejszy sektor tworzenia aplikacji mobilnych szybko się rozwija. Jednocześnie rozwijają się różne narzędzia do tworzenia aplikacji. Twórcy aplikacji zawsze szukają narzędzi, które pozwolą im tworzyć aplikacje bogate w funkcje w niezwykle wydajny sposób. Oto lista niektórych solidnych i wysoce funkcjonalnych narzędzi do tworzenia aplikacji mobilnych, które dominują w branży.

# 1 Xamarin

Z czasem to narzędzie staje się coraz bardziej popularne w najmłodszej branży rozwijającej aplikacje. Nazwij każdą platformę Android, iOS, Windows - za pomocą Xamarin programiści mogą łatwo tworzyć aplikacje mobilne na dowolnej platformie, po prostu używając wspólnej bazy kodu C #. Oto niektóre z jego uwodzicielskich funkcji, dzięki którym Xamarin jest niezwykle popularny wśród programistów.

 • Oferuje własne narzędzie do tworzenia interfejsów
 • Możesz testować aplikacje na wielu urządzeniach dzięki doskonałej usłudze chmurowej Xamarin
 • Zapewnia natywny dostęp do interfejsu API
 • Na uwagę zasługuje integracja backendu
 • Tworzy interfejsy współdzielenia kodu

# 2 PhoneGap

Innym popularnym narzędziem, które zyskuje popularność na rynku, jest PhoneGap. Oprócz zwykłych platform programistycznych dla aplikacji mobilnych, takich jak Android i iOS, możesz także używać PhoneGap do tworzenia aplikacji dla platformy Palm i Symbian. Oto niektóre z jego niezwykłych funkcji i funkcji, dla których większość programistów woli PhoneGap jako narzędzie do tworzenia aplikacji.

 • Jest to framework open source
 • Jest dostępny bezpłatnie
 • Tworzenie aplikacji przy użyciu JavaScript i standardowego HTML jest niezwykle łatwe

# 3 Appcelerator

Na dzisiejszym zaawansowanym technologicznie rynku biznesowym popularność Appceleratora rośnie dzięki licznym praktycznym funkcjom na rynku. Sprawdź poniższe funkcje, aby zrozumieć korzyści biznesowe wynikające z używania Appceleratora.

 • Bardzo przydatny do tworzenia aplikacji dla HTML5, Blackberry i aplikacji wieloplatformowych, oprócz zwykłego iOS i Androida
 • Łatwe w tworzeniu aplikacje z analizą mobilną w czasie rzeczywistym przy użyciu jednej bazy kodu JavaScript
 • Potrafi opracować aplikację sprzętową
 • Możesz zapisać dane w chmurze lub w urządzeniu
 • Łatwo opracować prototyp

# 4 Sencha

Nowo wydana wersja Sencha to Ext. JS. Ta wersja kwitnie na rynku, ponieważ tworzenie aplikacji w HTML5 jest niezwykle łatwe dla programistów dzięki temu narzędziu do tworzenia aplikacji. Co ciekawe, dzięki najnowszej wersji Sencha możesz uniknąć kłopotów z tworzeniem aplikacji wieloplatformowych.

# 5 iFactr

Martwisz się o szybką dostawę aplikacji? Dzięki skutecznej pomocy iFactr możesz łatwo rozwiązać ten problem. Według iFactr to narzędzie jest tak łatwe w użyciu, tak skuteczne i sprawne, że twórcy aplikacji mogą rozpocząć odpowiedni proces programowania już po dwóch lub trzech dniach szkolenia. Jeśli potrzebujesz szybkiej informacji zwrotnej, możesz zaufać temu narzędziu do tworzenia aplikacji, ponieważ daje ono możliwość szybkiego stworzenia bogatego w funkcje prototypu. Bardziej kuszące jest to, że iFactr korzysta z Xamarin do tworzenia aplikacji na Androida i iOS. Oprócz tego rozwiązanie obsługuje także PhoneGap.

Wspomniane powyżej narzędzia do tworzenia aplikacji mogą znacznie zmniejszyć obciążenie twórców aplikacji.