Dzięki internetowi ludzie mają doskonałą okazję dowiedzieć się o różnych metodach leczenia, które w innym przypadku nie byłyby możliwe. Oczywiście naprawdę musisz wiedzieć, gdzie szukać i badać, ale jest szansa dla każdego. Na przykład każdy, kto ma połączenie z Internetem i komputer, może szukać alternatywnych metod leczenia raka płuc i znaleźć bardzo skuteczne metody leczenia.

Dieta winogronowa Wortmana

Jest to bardzo interesująca i prosta metoda leczenia różnych rodzajów raka. Fred Wortman z Albany, Georgia, rozwinął nowotwór jelitowy, dlatego musiał zmierzyć się z przedłużonymi radioterapiami. Ponieważ jednak pan Wortman był szerokim czytelnikiem, bardzo łatwo zapamiętał leczenie raka. Zasadniczo ułatwił to uzdrawianie, redukując je do podstaw.

Ten zabieg krepowania wyleczył raka płuc w zaledwie 2 tygodnie, a rak prostaty trwał około miesiąca. Pan Wortman zaproponował wypicie 24 uncji. z (ciemnego zapałki) owoców winogron z samego rana. Osoba powinna wziąć kilka łyków co 10-15 minut. Powiedział także, że nie powinien jeść do południa i nie połykać całej rzeczy.

Po obiedzie powinieneś żyć tak, jak zwykle, z wyjątkiem tego, że przestajesz jeść po 20:00. Najwyraźniej jedzenie nie pozwala tak skutecznie soku z winogron na raka. Należy to utrzymywać przez 2 tygodnie do miesiąca.

Jest to z pewnością bardzo interesujące leczenie, które nie jest w żaden sposób niebezpieczne, i każdy może spróbować tego, aby dowiedzieć się, jak naprawdę jest skuteczny. Oczywiście winogrona ekologiczne mają znacznie lepszy efekt niż winogrona, które nie są ekologiczne. Im lepsza jakość winogron, tym większe są szanse. Nawet jeśli nie jest to tak skuteczne, jak powiedział pan Wortman, zdecydowanie warto spróbować.