Pilnie potrzebna zaliczka na wynagrodzenie może być jedyną opcją gotówkową, gdy saldo spadnie poniżej wartości nominalnej. Zamiast włożyć całą siłę w aplikację, powinieneś poświęcić trochę czasu na zrozumienie, jak działa ten rodzaj kredytu. Pożyczka krótkoterminowa nie pasuje do budżetu każdego. Niektórzy wnioskodawcy nie otrzymują statusu wstępnego zatwierdzenia z podstawowych powodów.

* Musisz być zatrudniony, aby otrzymać szybką podwyżkę wynagrodzenia online. Pożyczki są krótkoterminowe. Zwykle mają średni okres około 14 dni. Jeśli twoje zatrudnienie nie może zostać zweryfikowane przez zarządzającego kredytem, ​​jak ktoś może zatwierdzić pożyczkę? Twoje zatrudnienie zostanie sprawdzone. Nie ma powodu się wstydzić, zarządzający kredytami wiedzą, że nie mogą nikomu przekazywać twoich problemów finansowych. Połączenia telefoniczne są dyskretnie wykonywane w celu ochrony poufności między pożyczkodawcą a klientem.

* Nie jesteś wystarczająco stary, aby złożyć podanie. Większość bezpośrednich pożyczkodawców oczekuje, że osoba będzie miała co najmniej 18 lat. Są tacy, którzy podnoszą limit wieku do 21 lat. Jeśli należysz do tej grupy wiekowej, przed złożeniem wniosku powinieneś zapoznać się z polityką wieku bezpośredniego kredytodawcy.

* Po opodatkowaniu nie zabierasz wystarczających dochodów do domu. Zaliczka na wynagrodzenie powinna być tylko częścią tego, co zabierasz ze sobą do domu co miesiąc. Ponieważ planowana płatność jest skorelowana z nadejściem następnej wypłaty, ważne jest, abyś mógł zadbać o siebie do następnego okresu płatności. Nigdy nie powinieneś być zatwierdzony na pożyczkę przekraczającą jedną ósmą miesięcznego dochodu netto. Jest to dobra liczba, ponieważ istnieje rozsądny limit pożyczek. Niektórzy pożyczkodawcy mogą chcieć pożyczyć ci więcej niż jedną ósmą. Wykonaj obliczenia zadłużenia domu w stosunku do dochodu i sprawdź, ile naprawdę możesz zrobić, zanim zaakceptujesz ofertę.

* Twoje konto bankowe powinno mieć co najmniej 3 miesiące. Menedżer kredytowy sprawdza wiele rzeczy, pokazując swój najnowszy wyciąg bankowy. Jest to również świetne miejsce, aby zobaczyć, jak przebiegają bieżące sprawy monetarne. Czy są widoczne oznaki nadzwyczajnej sytuacji finansowej wynikającej z widocznych kredytów w rachunku bieżącym lub opłat NSF? Czy są czeki? Czy istnieją oznaki bezpośrednio zdeponowanych wypłat? Obecne zachowania bankowe są dobrym znakiem na to, jak idą twoje finanse. Kontrole kredytowe są częścią 7-letniej historii, a wynik może pozostać niski, nawet jeśli jedna osoba kieruje swoimi umiejętnościami zarządzania pieniędzmi w pozytywnym kierunku.

* Masz już zbyt wiele bieżących pożyczek na spłatę. Ponieważ oczekuje się, że pożyczki te zostaną spłacone szybko, nie ma wiele do zaoferowania na dwutygodniowy okres kredytowania. Ludzie walczą o to, by związać koniec z końcem, jeśli ma być wypłacona tylko jedna zaliczka, a tym bardziej kilka. Dobry pożyczkodawca nie chce mieć więcej niż jednej pożyczki na raz. Istnieje kilka pożyczkodawców, którzy akceptują więcej pożyczek równoległych. Pożyczanie większej ilości pieniędzy niż twój dochód netto nie ma sensu finansowego.

* Gdziekolwiek mieszkasz, Twoje zgłoszenie może zostać odrzucone. Między niektórymi przepisami rządowymi, które uniemożliwiają korzystanie z tych pożyczek przez rezydentów lub bezpośredniego pożyczkodawcę, który zdecyduje się nie prowadzić działalności w twoim stanie, twoje podanie może zostać odrzucone bez względu na to, jak się czujesz w innych obszarach zakwalifikować się.

Po otrzymaniu pierwszego listu o odrzuceniu zawsze możesz zadzwonić do firmy i dowiedzieć się, dlaczego. Dobra firma kredytowa wyjaśnia powód odrzucenia wniosku o pożyczkę. Jeśli otrzymasz wstępną akceptację internetowego odcinka wypłaty, poświęć chwilę i upewnij się, że budżet może obsługiwać wypłatę przed podpisaniem umowy.