Podróże

Maxoderm Male Enhancement Cream działa szybciej niż pigułki

By 13 marca 2020 No Comments

Krem wzmacniający dla mężczyzn Maxoderm został opracowany jako rozwiązanie dla mężczyzn, którzy uważają, że rozmiar ich penisa jest zbyt mały lub erekcje, których doświadczają, nie są wystarczająco silne.

Producenci kremów Maxoderm opracowali produkt dla mężczyzn, którzy pragną dłuższych erekcji, są silniejsi i pełniejsi. Rezultaty są osiągane szybko, ponieważ produkt jest masowany na narządzie z głównym naciskiem. Mówi się, że Maxoderm powiększy wymiary męskiego narządu płciowego, a także wydłuży i poprawi doznania seksualne, jeśli produkt będzie stosowany regularnie.

Przy pierwszym zastosowaniu kremu odczuwa się przyjemne uczucie ciepła. Daje to użytkownikowi wskazanie, że Maxoderm zaczyna działać. Środki, za pomocą których wykonuje się swoją działalność, są skomplikowane. W obszarze prącia zwanym ciałem jamistym tlenek azotu uwalnia się na początku erekcji. Tlenek azotu dostaje się do okładzin mięśni tętniczych i powoduje ich rozluźnienie. Kiedy mięśnie tętnic rozluźniają się, mogą być wypełnione krwią. To właśnie napędza erekcję.

W przeciwieństwie do doustnych leków, takich jak tabletki, kapsułki lub pigułki, które przemieszczają się przez przewód pokarmowy, a następnie muszą rozpuścić się, zanim zaczną działać, Maxoderm zaczyna działać szybciej, ponieważ jest nakładany bezpośrednio na penisa. Składniki preparatu szybko wchłaniają się w skórę, gdy produkt jest stosowany zgodnie z zaleceniami. Zaleca się, aby krem ​​nakładać swobodnie i wcierać ręcznie lekkim dotykiem przez pięć do dziesięciu minut. Aby uzyskać wyniki rozszerzenia, zaleca się dwunastotygodniowe stosowanie.

Mieszankę składników połączono w zgłoszonej do opatentowania formule o nazwie Vasotran Auctum, z których niektóre to tlenek cynku, Muira Pauma, ekstrakt kataty, ekstrakt pokrzywy białej nikotynianu metylu, L-arginina i ekstrakt z palmy sabałowej. Formuła została przetestowana klinicznie na grupie 150 uczestników. Ponad 3/4 z nich zgłosiło znaczną poprawę siły swoich erekcji. Ponad 80% stwierdziło, że Maxoderm zaczął działać w mniej niż minutę. Ponad 70% badanych zgłosiło poprawę czucia.

Krem Maxoderm to tak zwany produkt bez recepty. Oznacza to, że można go kupić bez recepty. Podobno został przetestowany i uzyskał zgodę Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (USFDA).

Biorąc pod uwagę rosnące rozprzestrzenianie się olejków, kremów, balsamów, plastrów i tabletek w celu poprawy zdrowia mężczyzn, wydaje się, że Maxoderm należy rozważyć u mężczyzn, którzy są zaniepokojeni wielkością penisa i siłą erekcji.