Wielu z nas było zaniepokojonych świadczeniem usług w zakresie regulowania zadłużenia dla swoich klientów, ale zarysowaliśmy jedynie całą gamę usług negocjacyjnych, które moglibyśmy zaoferować.

Rozliczenie zadłużenia („DS”) jest zdefiniowane jako ostatnia opcja spłaty przeważających długów bez konieczności zgłaszania upadłości. DS to alternatywne podejście do zarządzania długiem dla konsumentów, którzy cierpią z powodu nadmiernego zadłużenia i rozważają możliwość bankructwa. Nazywam DS programem „oszczędzaj i płać”, aby negocjować dług danej osoby.

Oto trzy sposoby dodania przez firmę istniejącą firmy usług negocjacji w sprawie długów do istniejącej działalności w zakresie regulowania zadłużenia:

1) Pomóż osobom, które właśnie otrzymały orzeczenie w sprawie drobnych roszczeń przeciwko nim, kontaktując się z wierzycielem i oferując ryczałt w celu uregulowania niezapłaconego wyroku.

2) Oferuj swoje usługi małym przedsiębiorstwom, które zalegają ze swoimi zobowiązaniami i muszą pogodzić się ze swoimi wierzycielami, aby utrzymać swoją działalność w dobrej kondycji, starając się przetrwać kryzys gospodarczy.

3) Oferta negocjacji długu dla osób, które obecnie mają dostęp do pożyczek przyjaciół i rodziny, aby zapewnić swoim wierzycielom ryczałtowe rozliczenie. Ci ludzie nie muszą płacić wysokich opłat za program DS, ponieważ nie muszą oszczędzać pieniędzy, które są wykorzystywane na spłatę długu.

Zmocz stopy, oferując klientom usługi DS, ale nie zatrzymuj się na tym. Są klienci, którzy obecnie mają dostęp do pieniędzy od członków rodziny i przyjaciół, od których mogą pożyczyć. Tacy klienci nie muszą płacić opłat za abonament DS, ale mogą uiścić opłatę na podstawie kwoty zaoszczędzonej na każdym zadłużeniu. Ta metoda równoważenia nie podnosi brwi, czy jest uczciwa, czy też konsument mógł to zrobić sam.