Zeolit ​​cud mineralnych

Zeolit ​​właśnie zyskuje uznanie, na które zasługuje, jako lepszy detoks. Zeolit ​​bezpiecznie usuwa z organizmu metale ciężkie, takie jak rtęć, ołów i kadm. Jako środek chelatujący trwa nieco dłużej niż tradycyjna terapia lekami, ale nie usuwa rzeczy takich jak żelazo i potas, których potrzebuje twoje ciało. Nie są znane żadne skutki uboczne.

Istnieje wiele nieporozumień dotyczących tego, która forma zeolitu jest najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza. Przeprowadziłem wiele badań na ten temat. Używam tego szczególnego rodzaju detoksu dla siebie, daję go moim dzieciom i kotom, i staram się pomagać ludziom takim jak ty, posiadając wiedzę, która pomaga im zrozumieć mój wybór i podjąć decyzję, która wydaje się osobista.

Są dwa powody, dla których Original Zeolite Powder jest jedynym, któremu ufam (do tej pory). Musisz najpierw zrozumieć, że ten minerał jest wydobywany z gleby, a właściwości, które pomagają mu wchłaniać metale ciężkie i toksyny z twojego ciała, działają również w naturze. Kiedy ten minerał jest wydobywany, zawiera już w sobie toksyczny ładunek. Firma produkująca oryginalny produkt w proszku ma własną metodę czyszczenia klatek zawierających metale ciężkie, które połknęły w naturze. Oznacza to, że podczas korzystania z tego konkretnego produktu cząsteczki są „aktywowane” w celu wchłonięcia większości toksyn z twojego ciała, które możesz być w stanie unieść, ponieważ są one czyste i puste. Zaczynają też od czystej kopalni zeolitu poświęconej produkcji suplementów diety, więc jakość jest znacznie wyższa od samego początku.

Po drugie, cząstki w moim preferowanym produkcie zeolitowym w proszku są wystarczająco jednolicie małe, aby przenikać głównie przez ścianę jelita do krwiobiegu (około 80% jest wydalane z moczem). Większość producentów proszków poświęciło czas, aby to zapewnić. Bez odpowiedniej kontroli wielkości większość proszku po prostu przesuwa się przez jelita i opuszcza drugi koniec bez penetracji ciała, aby usunąć nagromadzenie toksyn.

Ciekły produkt nie jest tak naprawdę minerałem, który został magicznie przekształcony w ciecz. Ta cząsteczka jest stałym minerałem, który powstaje, gdy stopiona lawa styka się ze słoną wodą i krystalizuje przez szybkie chłodzenie. Ciekły zeolit ​​jest w rzeczywistości mikronizowanym sproszkowanym zeolitem zawieszonym w wodzie. Oczywiście jest to zdecydowanie zbyt duży tytuł, aby umieścić na małej butelce.

Niektóre firmy, które sprzedają sproszkowane produkty, wykorzystają argument, że wszystkie badania zostały wykonane z sproszkowanym minerałem. To prawda ..

Proszek lub płyn ... który jest lepszy? Oryginalny proszek zeolitowy, który niewątpliwie przekonuje czystością, bezpieczeństwem i skutecznością.