Fakturowanie strukturalne to gwarantowany strumień przyszłych płatności. Są one nazywane w kodeksie podatkowym zwykłymi płatnościami. Początkowo można je było stosować tylko w przypadku obrażeń ciała, w których wszystkie pieniądze otrzymane z tytułu szkód byłyby wyłączone z dochodu podlegającego opodatkowaniu odbiorcy. Obecnie możliwe jest jednak ustrukturyzowanie niektórych przypadków krzywdy innej niż fizyczna, chociaż pieniądze na szkodę uważa się za dochód podlegający opodatkowaniu. Dla prawie każdego ustrukturyzowanego rozliczenia istnieje instrument bazowy, który finansuje obowiązek zapłaty. Ten zasób to zazwyczaj renta. Z tego powodu firmy oferujące gotówkę na emerytury agresywnie sprzedają osoby o strukturach.

Gotówka na reklamę dożywotnią może skusić osobę o strukturze, jeśli poczuje się lepiej z gotówką ryczałtową niż z gwarantowanymi płatnościami, które mają otrzymać w przyszłości. Jest to często pomyłka, ponieważ ludzie, którzy akceptują ustrukturyzowaną ofertę sprzedaży, czasami rezygnują z jedynego wiarygodnego źródła dochodu. Czasami jednak nie jest to zła decyzja, ponieważ rozliczenia mogą obejmować nieregularne płatności, które nie są dostosowane do potrzeb ludzi.

Jeśli masz ustrukturyzowaną rentę dożywotnią i chcesz zrealizować transakcję gotówkową do renty w firmie oferującej gotówkę dożywotnią, powinieneś mieć świadomość, że transakcja musi zostać zatwierdzona przez sąd. W Kodeksie podatkowym znajduje się sekcja, która egzekwuje to, nakładając na transakcję ogromny podatek, jeśli nie zostanie zatwierdzony przez sąd. Niektóre firmy mogą próbować wykazać, jak szybko mogą uzyskać ryczałt, ale wszystko zależy od tego, kiedy można ustalić datę sądu i czy sąd ją zatwierdzi.

Jeśli ktoś jest ofiarą obrażeń fizycznych z powodu rzekomej winy innej osoby, można wytoczyć proces w celu rozstrzygnięcia sporu dotyczącego tego, kto jest odpowiedzialny za straty finansowe ofiary. Szkody finansowe obejmują między innymi rachunki medyczne i stracony czas. Ból i cierpienie są również uważane za szkody, ale zwykle są one poprzedzone szkodami finansowymi, zanim uwzględni się wartość pieniężną.

Firmy, które promują takie strukturyzowane wyprzedaże rozliczeniowe często będą dyskontować płatności po wysokiej stopie procentowej. Z tego powodu bardzo ważne jest, aby ofiara obrażeń ciała dokonywała zakupów. Powinieneś nie tylko omówić, kto może zaoferować dużo pieniędzy, ale także jak szybko można zamknąć umowę. Niektóre firmy łączą oferty, które mogą spowodować, że ktoś zaczeka, podczas gdy inne oferty są przygotowywane. Ponieważ czas to pieniądze dla odbiorcy, może się okazać, że to, co początkowo wydawało się lepszym biznesem dla firmy, nie jest tak dobre, jeśli odbiorca musi czekać dłużej niż oczekiwano. W związku z tym odbiorca powinien sprzedawać swoje płatności wyłącznie w ostateczności, aby poradzić sobie z nieoczekiwaną sytuacją awaryjną, i starannie negocjować wszystkie warunki dotyczące oferowanej zryczałtowanej stawki gotówkowej i przewidywanego czasu zamknięcia transakcji.