Nokia jest znaną firmą produkującą telefony komórkowe, a ostatnio wyprodukowała różne stylowe i zaawansowane telefony komórkowe. Wiele modnych telefonów zostało wprowadzonych przez różne firmy i większość z nich robi dobry interes. Z tego powodu Nokia opracowała również stylowe urządzenie znane jako telefon 7500 Prism.

Nokia 7500 Prism to uderzający telefon, który jest obecnie bardzo poszukiwany. Kształt i rozmiar tego telefonu są bardzo atrakcyjne. Jak sama nazwa wskazuje, ten telefon został zaprojektowany w sposób przypominający pryzmat. Jego wymiary to 109 x 44 x 14 mm, a waga to tylko 83 gramy. 2-calowy ekran TFT w tym telefonie sprawia, że ​​jest bardziej fascynujący. Użytkownicy mogą oglądać wysokiej jakości zdjęcia i filmy na tym ekranie.

Funkcje multimedialne tego gadżetu są bardzo atrakcyjne. Dodano aparat o rozdzielczości 2 megapikseli, który pozwala użytkownikom robić zdjęcia i nagrywać wybrane filmy. Dla fanów muzyki ten telefon ma odtwarzacz multimedialny, na którym można odtwarzać wszystkie typy plików muzycznych. Zapewniono także radio FM, aby użytkownicy mogli słuchać najnowszych piosenek i wiadomości. Internet jest obecnie wykorzystywany do różnych celów, a użytkownicy chcą mieć tę funkcję na swoich telefonach komórkowych. Telefon komórkowy Nokia 7500 Prism jest oparty na najnowszych technologiach, które umożliwiają użytkownikom płynny dostęp do Internetu. GPRS i EDGE to technologie wykorzystywane w tym celu. Ponadto Bluetooth 2.0 z obsługą A2DP umożliwia szybką transmisję danych.

Czas rozmowy tego telefonu wynosi do 2 godzin i 50 minut, co jest stosunkowo niskim czasem w porównaniu z innymi telefonami. Czas czuwania wynosi jednak do 240 godzin, co ma sens. Przeglądarka WAP 2.0 została wyposażona w ten telefon, dzięki któremu użytkownicy mogą wyświetlać różne strony internetowe w tym samym czasie. Możesz porównać Nokia 7500 Prism z innymi telefonami podobnej kategorii i podjąć decyzję o zakupie. Biorąc pod uwagę wszystkie te czynniki, można powiedzieć, że Nokia 7500 Prism to świetny telefon, który zachwyca użytkowników i oferuje świetny stosunek jakości do ceny.