Niedawno zrobiłem jedną z moich ulubionych rzeczy do obejrzenia i obejrzałem kanał Discovery. Moje dwa ulubione kanały w telewizji to kanał historyczny i kanał Discovery. Z wyjątkiem płatnych co godzinę kanałów porno, o których tylko słyszałem, ale o których osobiście nie wiem, na tych dwóch kanałach znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć.

Kiedy usiadłem z filiżanką kawy i odwróciłem tubę, byłem w trakcie maratonu rekinów. Nie jestem pewien, czy to tydzień rekina. Tydzień rekinów wydaje się trwać dłużej niż sezon NBA. Jednak pierwsze przedstawienie dotyczyło wielkich białych rekinów, a następne było o czymś, co przeżyłem lub jak przetrwać atak rekina. W moich myślach w jakiś sposób połączyłem oba programy, aby stworzyć spójną myśl.

Ludzie, którzy zostali zaatakowani przez rekiny, opowiedzieli swoje historie o tym, jak surfowali lub łowili w wodzie oraz o tym, jak zostali brutalnie i nieoczekiwanie zaatakowani przez nieprzewidzianą siłę natury. Była opowieść o młodym człowieku, który łowi brata w mętnej wodzie, kiedy poczuł guz na nodze, obok którego związał przynętę, a kilka sekund później coś złapało go za nogę i schowało Woda Po walce o życie i śmierć jego brat i inni byli w stanie odciągnąć go od rekina, ale stracił nogę. Zdecydowano, że rekin żeruje na tej samej rybie, na którą łowią młode, i że atak był bardziej „złym miejscem w niewłaściwym czasie”.

Wiele osób uważa, że ​​większość ataków rekinów ma miejsce w ten sposób. „Jesteś w wodzie, klatka jest w wodzie, rekiny w wodzie,„ Pożegnanie i hałas dla ciebie, piękne hiszpańskie panie ”- nie jest stwierdzeniem, które Robert Shaw powiedział Richardowi Dreyfussowi w 1975 r., Kiedy myśleli o użyciu słynnej klatki rekina w szczękach?

To samo dotyczy surfera, pływaka, brodzącego ptaka itp. Losowe ataki. Wszyscy ci ludzie mają tę samą wspólną cechę - wszyscy robili to, co często robili, gdy zostali zaatakowani przez drapieżnika.

Według artykułu opublikowanego przez Science Daily 20 lutego 2009 r. Liczba ataków rekinów spadła z 71 na całym świecie w 2007 r. Do 59 w 2008 r., Przy 4 zgonach zgłoszonych w 2008 r. W porównaniu do 1 w 2007 r. Moje poprzednie odniesienie do szczęk i ciągła gra tygodnia rekinów przypominają nam, że coś bardzo, bardzo złego może się nam przydarzyć, jeśli odważymy się wejść do wody.

Rekin, zwłaszcza biały rekin biały, został opisany jako doskonały drapieżnik. Jest to jedyny cel, aby żywić się i przetrwać. Nie sądzę, by Wielki Biały człowiek płynął do domu pod koniec dnia i zeskrobał małe figurki pływaków na bok zatopionego statku, aby oznaczyć ludzi, których zjadł tego dnia, jak as z czasów II wojny światowej, który niósł swój samolot po dniu walki znaków, ale wydaje się, że jest to niedoinformowana opinia z Hollywood, której się trzymamy. Pływa i je łatwo, a jeśli jest to ryba, foka lub wujek, rekin naprawdę się przejmuje. Rekin nie dyskryminuje. Nie obchodzi go twoje przekonania religijne, kolor skóry, ile zarabiasz lub jesteś winien. Jesteś tam, On tam jest, koniec związku, albo gryzie cię, albo płynie obok ciebie, nawet nie wiedząc, że tam był.

Idealny drapieżnik.

Chyba że porównasz to z rakiem płuc.

Gdyby rak był rekinem, rak płuc byłby białym rekinem w świecie raka, ponieważ mógłby szybko cię zabić i zabić. Przez większość czasu z rakiem płuc, gdy okaże się, że masz problem, jest już za późno. Dlatego współczynnik śmiertelności jest tak wysoki.

Kiedy zobaczyłem młodą damę i usłyszałem, jak przeżywa historię ataku i ucieczki, powiedziała coś, co naprawdę zrobiło na mnie wrażenie prostotą jej głębi. Powiedziała: „Wiedziałam, że gdybym zachowywała się jak ofiara, byłabym ofiarą”. Potem poszła dalej i powiedziała nam, jak złapała dwa tysiące funtów Wielkiego Białego Rekina i zaczęła go bić, aż w końcu odpłynął.

Musisz mieć tę samą strategię z rakiem, wszystkie z rakiem. Pierwszym krokiem do przetrwania jest podjęcie decyzji, że żyjesz i że warto walczyć o swoje życie. Ta młoda dama naprawdę przytoczyła jeden z podstawowych faktów życia: zachowuj się jak ofiara, stań się ofiarą. Po tym, jak zdecydujesz się walczyć o swoje życie, bez względu na to, jakie są szanse, musisz to zrobić. Walcz ze wszystkim, co masz i każdą bronią, którą mogą zaoferować lekarze i naukowcy. Sprawdź każdy dostępny zabieg. Nigdy nie zadowalaj się ostateczną diagnozą.

Słyszałem historię o kobiecie trzymanej przez tego rekina. Uderzyła i zmagała się z tym, co próbowało zakończyć swoje życie. Niemal z powietrza i straciła przytomność z powodu utraty krwi, poczuła, jak jej życie wymyka się, gdy rekin nagle puścił i odszedł. Czasami trudno jest walczyć i wygrywać.

Rak, podobnie jak rekin, nie troszczy się o ciebie osobiście. Nie ma żadnego wpływu na jego wpływ na ciebie lub twoją rodzinę. Nie obchodzi go, w co wierzysz ani kim jesteś. Rak rozwija się poprzez robienie jednej rzeczy, odżywianie się zdrowymi komórkami i tkankami, dopóki nie wyrządzi wystarczających obrażeń, aby cię zabić. Rak nigdy nie robi przerwy na kawę, nie jest łatwo go rozproszyć i jest gotowy na pełne dwanaście rund. W przeciwieństwie do rekina, który jest bardziej typowy do ucieczki. Nie można zmusić raka do odejścia poprzez nakłucie go lub wbicie go w skrzela. Nawiasem mówiąc, dowiedziałem się, że są to dwa miejsca, na które chcesz celować, jeśli zostaniesz zaatakowany przez rekina.

Oto rzeczywistość, gdy porównamy nasze dwa najgorsze koszmary.
Duży biały przeciwko rakowi płuc.

- Great White zabija, aby żyć
- Rak płuc zabija tylko dlatego, że

- Great White woli foki i ryby od ludzi
- Rak płuca faworyzuje ludzi, którzy nie lubią ryb (pachnie w domu)

- Duży biały atak, pięć minut i tak czy inaczej się skończy
- Rak płuc nie zna ograniczeń czasowych, woli szybką walkę, ale jest gotowy do walki z tobą do późnych rund, jeśli to konieczne.

- Wielka Biała może cię zranić tylko, gdy jesteś w oceanie
- Rak płuc występuje zawsze i wszędzie.

- Great White ma ograniczony wpływ na życie przeciętnego człowieka.
- Rak płuc dotyka jedną na pięć osób w taki czy inny sposób przez całe życie.

- Great White Shark - Świetna muzyka Johna Williamsa, która gra w myślach każdego od lata 1975 roku, kiedy idzie do wody.
- Rak płuc - muzyka w poczekalni kliniki onkologicznej. (Shark wygrywa w tej rundzie)

- Wielki Biały Rekin najprawdopodobniej nie będzie odpowiedzialny za jakiekolwiek zgony w tym roku.
- Według National Cancer Society, w tym roku umrze na raka płuc około 159 400 osób.

Mógłbym iść dalej, ale niewątpliwym zwycięzcą jest rak płuc, o ile jest to bardziej śmiertelny drapieżnik. Szczerze mówiąc, w drodze na plażę częściej umierasz w wypadku samochodowym niż w wyniku ataku rekina. Ale jeśli zdarzy ci się spotkać jednego lub drugiego. Staraj się zachować spokój. Nie zachowuj się jak jedzenie i celuj w oczy i skrzela. Trzymaj z dala od ust. Zęby są jak żyletki.

Jeśli zdarzy ci się zachorować na raka płuc, postaraj się zachować spokój i uzyskaj najlepsze porady dotyczące leczenia. Znajdź lekarzy i placówkę, która Twoim zdaniem pomoże ci najlepiej w walce o życie. Zbadaj i dowiedz się wszystkiego, co możesz wiedzieć o swojej chorobie oraz wszystkiego, co może być użyte jako broń do walki z tą chorobą. Uważaj na swoje zdrowie, dziel się informacjami z ludźmi wokół ciebie, ponieważ są najlepszymi sojusznikami w twojej wojnie. Zbuduj swoją siłę i zaangażuj się w walkę. Następnie walcz o każdej porze dnia każdego dnia, ponieważ tyle potrzeba, aby ten rekin odpłynął.

Jeśli te rzeczy ci nie pomogą, „potrzebujesz większej łodzi”. Wyjdź tam i znajdź jedną, ale nigdy się nie poddawaj. W jednym z pokazów rekinów słyszałem o badaniach, które uniemożliwiłyby atakowi rekina. Słyszałem również o badaniach dotyczących odstraszania raka płuc. Oba byłyby znaczącymi przełomami w ich odpowiednich obszarach. Gdyby wymyślili coś, co trzymałoby rekiny z dala od ciebie, pomogłoby to ograniczyć twoje szanse na atak jednego z dziesięciu rekinów.

Opracuj coś, co pozwoli ci podjąć działania zapobiegawcze przed zdiagnozowaniem raka płuc, a potencjalnie uratujesz miliony istnień ludzkich. Zastanawiam się, która firma otrzymuje najwięcej funduszy na badania. Wielki biały rekin przeciwko rakowi płuc, odpowiedź ta może być zaskoczeniem.