Skip to main content

Myślisz o nowym sposobie reklamy? W takim razie może okazać się, że najlepiej postawić na tablice informacyjne. Firmy zajmujące się produkcją tablic reklamowych oraz szyldów, oferują bardzo często wykonanie także projektu, w skład którego wchodzi napis oraz grafika dla klienta. Możemy wybrać spośród standardowych rozmiarów tablic, jak również zamówić wymiary indywidualne, takie, które najlepiej zaprezentują naszą firmę.

W przypadku tablic informacyjnych mowa zazwyczaj o płytach spienionych PCV, które prezentują naszą firmę poprzez druk. Wybierać możemy spośród różnych technik drukarskich, takich jak twardy solwent, full kolor lub też wyklejanie foliami ploterowymi. Wybrany rodzaj druku uzależniony będzie także od tego, jakie zastosowanie dla naszej tablicy wybierzemy. Jeśli pragniemy szyldu, planszy reklamowej lub tablicy informacyjnej, to przygotować musimy się na to, że rodzaj planszy w zależności od jej przeznaczenia, będzie inny. Tablice informacyjne bardzo często odznaczają się niską sztywnością oraz wytrzymałością, z tego powodu zaleca się ich montaż wolnostojący. Jeśli zdecydujemy się je zamontować, należy wziąć pod uwagę montaż na powierzchniach twardych, takich jak ściany czy w konstrukcjach wewnątrz budynku.
W zależności od przeznaczenia wybrać możemy spośród tablic PCV, Polipropylenowych, jak również Dibond. Każda z tych tablic oznacza się inną wytrzymałością, rodzajem pokrycia oraz grubością. Dlatego zanim dokonamy wyboru materiału warto zapoznać się z jego wartościami. Inny będzie bowiem materiał pod szyldy, inny pod plansze reklamowe, a jeszcze inne pod tablice reklamowe. Jeśli wahamy się pomiędzy wyborem materiału, zawsze możemy zapytać sprzedawcy, który powinien udzielić nam w tym zakresie wyczerpującej informacji.

Firmy produkujące tablice informacyjne zazwyczaj zajmują się również tworzeniem reklamy wizualnej na odzieży, pojazdach czy w druku. Z tego powodu, jeśli zainwestujemy w pakiet reklamowy, możemy spodziewać się zniżki na poszczególne usługi.

Oznakowanie budynków – Domena Reklamy Kraków.